GPM1096A0

| Panelmodell | GPM1096A0 |
|---|---|
| Panel varumärke | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| GPM1096A0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 44.64×66.96 mm |
| Översikt | 53.64×79×4.1 mm |
| Yta | Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Min.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 53% |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 5S1P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | CPU , 41 pins |
| Inspänning | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Giantplus GPM1096A0.
Giantplus GPM1096A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM1096A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM1096A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM1096A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM1096A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM1096A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM1096A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM1096A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "GPM1096A0"
- Giantplus GPM1096A0
- GPM1096A0 datablad
- GPM1096A0-bild
- GPM1096A0 pris
- GPM1096A0-distributör

