HSD019F2N1-A

| Panelmodell | HSD019F2N1-A |
|---|---|
| Panel varumärke | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 220×176 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| HSD019F2N1-A-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 38.28×30.624 mm |
| Översikt | 41.42×38.34 mm |
| Yta | Without Polarizer |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) 70% |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Förare IC | COG Suggest S6D0139 |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av HannStar HSD019F2N1-A.
HannStar HSD019F2N1-A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD019F2N1-A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD019F2N1-A eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD019F2N1-A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD019F2N1-A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD019F2N1-A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD019F2N1-A eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD019F2N1-A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "HSD019F2N1-A"
- HannStar HSD019F2N1-A
- HSD019F2N1-A datablad
- HSD019F2N1-A-bild
- HSD019F2N1-A pris
- HSD019F2N1-A-distributör

