HSD024B3N4-B00

| Panelmodell | HSD024B3N4-B00 |
|---|---|
| Panel varumärke | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| HSD024B3N4-B00-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 36.72(H)×48.96(V) mm |
| Skiss Dim. | 40.58(H)×56.96(V) ×0.6(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Without Polarizer |
| luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | 12 o'clock |
| Respons tid | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/45/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Plattjocklek | 0.30+0.30 mm |
| transmittans | 14.7% (Typ.)(without Polarizer) |
| Support Färg | 262K 60% (CIE1931) |
| Ljuskälla | No B/L |
| Vikt | - |
| Ramhastighet | - |
| Pekskärmen | Without |
| D-IC-detalj | COG Suggest ILI9325C |
| Miljö | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av HannStar HSD024B3N4-B00.
HannStar HSD024B3N4-B00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD024B3N4-B00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD024B3N4-B00 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD024B3N4-B00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD024B3N4-B00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD024B3N4-B00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD024B3N4-B00 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD024B3N4-B00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "HSD024B3N4-B00"
- HannStar HSD024B3N4-B00
- HSD024B3N4-B00 datablad
- HSD024B3N4-B00-bild
- HSD024B3N4-B00 pris
- HSD024B3N4-B00-distributör

