HSD050I551-A00

| Panelmodell | HSD050I551-A00 |
|---|---|
| Panel varumärke | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| HSD050I551-A00-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 102.72×74.53 mm |
| Översikt | 119.3×91.4×7.8 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 350:1 (Typ.) |
| Visa färger | |
| Respons tid | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Inspänning | 3/5/15/-10V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av HannStar HSD050I551-A00.
HannStar HSD050I551-A00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD050I551-A00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD050I551-A00 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD050I551-A00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD050I551-A00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD050I551-A00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD050I551-A00 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD050I551-A00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "HSD050I551-A00"
- HannStar HSD050I551-A00
- HSD050I551-A00 datablad
- HSD050I551-A00-bild
- HSD050I551-A00 pris
- HSD050I551-A00-distributör
