HT133WXB-100

| Panelmodell | HT133WXB-100 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| HT133WXB-100-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 293.42×164.97 mm |
| Formstil | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE HT133WXB-100.
BOE HT133WXB-100 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE HT133WXB-100 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE HT133WXB-100 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE HT133WXB-100-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE HT133WXB-100 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE HT133WXB-100 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE HT133WXB-100 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE HT133WXB-100-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "HT133WXB-100"
- BOE HT133WXB-100
- HT133WXB-100 datablad
- HT133WXB-100-bild
- HT133WXB-100 pris
- HT133WXB-100-distributör

