LC230W01-B2

| Panelmodell | LC230W01-B2 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1280×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC230W01-B2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 501.12×300.67 mm |
| Översikt | 528×326×35 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Respons tid | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG.Philips LCD LC230W01-B2.
LG.Philips LCD LC230W01-B2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LC230W01-B2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LC230W01-B2 eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LC230W01-B2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC230W01-B2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LC230W01-B2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LC230W01-B2 eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LC230W01-B2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC230W01-B2"
- LG.Philips LCD LC230W01-B2
- LC230W01-B2 datablad
- LC230W01-B2-bild
- LC230W01-B2 pris
- LC230W01-B2-distributör

