LC320DXY-SGA1

| Panelmodell | LC320DXY-SGA1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SGA1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 697.685×392.256 mm |
| Översikt | 715×411 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC320DXY-SGA1.
LG Display LC320DXY-SGA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC320DXY-SGA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC320DXY-SGA1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC320DXY-SGA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SGA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC320DXY-SGA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC320DXY-SGA1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC320DXY-SGA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC320DXY-SGA1"
- LG Display LC320DXY-SGA1
- LC320DXY-SGA1 datablad
- LC320DXY-SGA1-bild
- LC320DXY-SGA1 pris
- LC320DXY-SGA1-distributör

