Översikt
Specifikation
LC320DXY-SHA4

LC320DXY-SHA4 Grundläggande information
| Panelmodell | LC320DXY-SHA4 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SHA4-pris | Begär pris och ledtid |
| Modell alias | LC320DXY (SH)(A4) |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 °C |
| Förvaringstemperatur | -20 ~ 60 °C |
LC320DXY-SHA4 Mekaniska egenskaper
| Punktlösning | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixelkonfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel densitet | 49 PPI |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Formfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot pitch | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Vikt | 0.86Kgs (Typ.) |
| Yta | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (3H) |
| Aktivt område | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 715×411 mm (H×V) |
| Skissdjup | 1.30 (Typ.) mm |
| Landskap eller Porträtt | Landscape type |
| Pekskärmen | Without |
LC320DXY-SHA4 Optiska funktioner
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| ljusstyrka | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Display Färg | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 7 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Visar riktning | Symmetry |
| transmissivitet | 6.45% (Typ.)(with Polarizer) |
| Solljus läsbar | N |
LC320DXY-SHA4 Elektronik Feature
| Vertikal frekvens | 60Hz |
|---|---|
| Omvänd scanning | No |
LC320DXY-SHA4 Backlight System
| Lamptyp | No B/L |
|---|
LC320DXY-SHA4 Signalgränssnitt
| Signalkategori | LVDS |
|---|---|
| Signalklass | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Ingångsspänning för panel | 12.0V (Typ.) |
| Ingångsström för panelen | 255/332mA (Typ./Max.) |
| Panel strömförbrukning | 3.1/4.0W (Typ./Max.) |
| Gränssnittstyp | Connector |
| Signalgränssnitt | JAE - FI-X30SSL-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
