Översikt
Specifikation
LC320DXY-SJA7

LC320DXY-SJA7 Grundläggande information
| Panelmodell | LC320DXY-SJA7 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SJA7-pris | Begär pris och ledtid |
| Modell alias | LC320DXY (SH)(A7) |
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Betyg | - |
| Specifika funktioner |
LC320DXY-SJA7 Mekaniska egenskaper
| Modell alias | LC320DXY (SH)(A7) |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Betyg | - |
| Specifika funktioner | |
| Pixelformat | 1366(RGB)×768, WXGA |
| Dot pitch | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Visningsområde | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| Skiss Dim. | 715×411 mm (H×V) |
| Skissdjup | 1.40 (Typ.) mm |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Plattjocklek | - |
| Vikt | 0.86Kgs (Typ.) |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
LC320DXY-SJA7 Optiska funktioner
| Modell alias | LC320DXY (SH)(A7) |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Betyg | - |
| Specifika funktioner | |
| Pixelformat | 1366(RGB)×768, WXGA |
| Dot pitch | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Visningsområde | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| Skiss Dim. | 715×411 mm (H×V) |
| Skissdjup | 1.40 (Typ.) mm |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Plattjocklek | - |
| Vikt | 0.86Kgs (Typ.) |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| ljusstyrka | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optiskt läge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Visar riktning | Symmetry |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| kromaticitet | - |
| Färgnummer | 16.7M (8-bit) |
| Utomhus Sikt | No |
| transmittans | 6.45% (Typ.)(with Polarizer) |
LC320DXY-SJA7 Elektronik Feature
| Modell alias | LC320DXY (SH)(A7) |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Betyg | - |
| Specifika funktioner | |
| Pixelformat | 1366(RGB)×768, WXGA |
| Dot pitch | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Visningsområde | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| Skiss Dim. | 715×411 mm (H×V) |
| Skissdjup | 1.40 (Typ.) mm |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Plattjocklek | - |
| Vikt | 0.86Kgs (Typ.) |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| ljusstyrka | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optiskt läge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Visar riktning | Symmetry |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| kromaticitet | - |
| Färgnummer | 16.7M (8-bit) |
| Utomhus Sikt | No |
| transmittans | 6.45% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ramfrekvens | 60Hz |
| Omvänd scanning | No |
LC320DXY-SJA7 Backlight System
| Modell alias | LC320DXY (SH)(A7) |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Betyg | - |
| Specifika funktioner | |
| Pixelformat | 1366(RGB)×768, WXGA |
| Dot pitch | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Visningsområde | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| Skiss Dim. | 715×411 mm (H×V) |
| Skissdjup | 1.40 (Typ.) mm |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Plattjocklek | - |
| Vikt | 0.86Kgs (Typ.) |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| ljusstyrka | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optiskt läge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Visar riktning | Symmetry |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| kromaticitet | - |
| Färgnummer | 16.7M (8-bit) |
| Utomhus Sikt | No |
| transmittans | 6.45% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ramfrekvens | 60Hz |
| Omvänd scanning | No |
| Lamptyp | No B/L |
| Belopp | - |
| Livstid | - |
| Ersättning | - |
| Lampform | - |
| Placera | - |
LC320DXY-SJA7 Signalgränssnitt
| Modell alias | LC320DXY (SH)(A7) |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Betyg | - |
| Specifika funktioner | |
| Pixelformat | 1366(RGB)×768, WXGA |
| Dot pitch | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Visningsområde | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| Skiss Dim. | 715×411 mm (H×V) |
| Skissdjup | 1.40 (Typ.) mm |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Plattjocklek | - |
| Vikt | 0.86Kgs (Typ.) |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| ljusstyrka | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optiskt läge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Visar riktning | Symmetry |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| kromaticitet | - |
| Färgnummer | 16.7M (8-bit) |
| Utomhus Sikt | No |
| transmittans | 6.45% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ramfrekvens | 60Hz |
| Omvänd scanning | No |
| Lamptyp | No B/L |
| Belopp | Configuration |
| Livstid | - |
| Ersättning | - |
| Lampform | - |
| Placera | - |
| Signal Systerm | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Logisk spänning | - |
| Spänningsinmatning | 12.0V (Typ.) |
| Aktuell ingång | 235/306mA (Typ./Max.) |
| Konsumtion | 2.82/3.67W (Typ./Max.) |
| Pin Pitch | Pins |
