LC430EQY-SLA1

| Panelmodell | LC430EQY-SLA1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC430EQY-SLA1-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 941.184(H)×529.416(V) mm |
| Skiss Dim. | 953(H)×543(V) ×1.2(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1100:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 6 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Driftläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Plattjocklek | - |
| transmittans | 4.24% (Typ.)(with Polarizer) |
| Support Färg | 1.07B |
| Ljuskälla | No B/L |
| Vikt | 1.50Kgs (Typ.) |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Strömförsörjning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC430EQY-SLA1.
LG Display LC430EQY-SLA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC430EQY-SLA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC430EQY-SLA1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC430EQY-SLA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC430EQY-SLA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC430EQY-SLA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC430EQY-SLA1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC430EQY-SLA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC430EQY-SLA1"
- LG Display LC430EQY-SLA1
- LC430EQY-SLA1 datablad
- LC430EQY-SLA1-bild
- LC430EQY-SLA1 pris
- LC430EQY-SLA1-distributör

