LC550DUH-PGF2

| Panelmodell | LC550DUH-PGF2 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC550DUH-PGF2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1209.6×680.4 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 1400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | EPI , 100 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC550DUH-PGF2.
LG Display LC550DUH-PGF2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC550DUH-PGF2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC550DUH-PGF2 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC550DUH-PGF2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550DUH-PGF2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC550DUH-PGF2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC550DUH-PGF2 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC550DUH-PGF2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC550DUH-PGF2"
- LG Display LC550DUH-PGF2
- LC550DUH-PGF2 datablad
- LC550DUH-PGF2-bild
- LC550DUH-PGF2 pris
- LC550DUH-PGF2-distributör
