LC550EUD-SDF2

| Panelmodell | LC550EUD-SDF2 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC550EUD-SDF2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1209.6×680.4 mm |
| Översikt | 1255.6×726.4 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (2H) |
| Kontrastförhållande | 1600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 5 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8/10-bit) , 92 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC550EUD-SDF2.
LG Display LC550EUD-SDF2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC550EUD-SDF2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC550EUD-SDF2 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC550EUD-SDF2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EUD-SDF2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC550EUD-SDF2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC550EUD-SDF2 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC550EUD-SDF2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC550EUD-SDF2"
- LG Display LC550EUD-SDF2
- LC550EUD-SDF2 datablad
- LC550EUD-SDF2-bild
- LC550EUD-SDF2 pris
- LC550EUD-SDF2-distributör

