LC650EQD-FGF5

| Panelmodell | LC650EQD-FGF5 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC650EQD-FGF5-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1428.48×803.52 mm |
| Översikt | 1443.4×821.6 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Kontrastförhållande | 1400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 1.06B (8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz+120Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | V-by-One 16 lane , 97 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC650EQD-FGF5.
LG Display LC650EQD-FGF5 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC650EQD-FGF5 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC650EQD-FGF5 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC650EQD-FGF5-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC650EQD-FGF5 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC650EQD-FGF5 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC650EQD-FGF5 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC650EQD-FGF5-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC650EQD-FGF5"
- LG Display LC650EQD-FGF5
- LC650EQD-FGF5 datablad
- LC650EQD-FGF5-bild
- LC650EQD-FGF5 pris
- LC650EQD-FGF5-distributör

