LK315T3LA5Z

| Panelmodell | LK315T3LA5Z |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LK315T3LA5Z-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 697.685 × 392.256 (H×V) |
| Kontur (mm) | 760 × 450 × 50 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | 703.8 × 398.4 (H×V) |
| Behandling | Antiglare, Hard coating (2H) |
| luminans | 450 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 2000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 7 (Typ.)(G to G) ms |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Arbetsläge | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Färgdjup | 16.7M 73% (CIE1931) |
| bakgrundsbelysning | 10 pcs CCFL , 60K hours , With Inverter |
| Massa | 5.00Kgs (Typ.) |
| Uppdateringsfrekvens | - |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Spänningsmatning | 12.0V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -25 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LK315T3LA5Z.
SHARP LK315T3LA5Z är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LK315T3LA5Z pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LK315T3LA5Z eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LK315T3LA5Z-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LK315T3LA5Z är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LK315T3LA5Z pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LK315T3LA5Z eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LK315T3LA5Z-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LK315T3LA5Z"
- SHARP LK315T3LA5Z
- LK315T3LA5Z datablad
- LK315T3LA5Z-bild
- LK315T3LA5Z pris
- LK315T3LA5Z-distributör

