LM170E01-A5KE

| Panelmodell | LM170E01-A5KE |
|---|---|
| Panel varumärke | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LM170E01-A5KE-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 337.92×270.336 mm |
| Översikt | 358.5×296.5×17.5 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG.Philips LCD LM170E01-A5KE.
LG.Philips LCD LM170E01-A5KE är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LM170E01-A5KE pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LM170E01-A5KE eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LM170E01-A5KE-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LM170E01-A5KE är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LM170E01-A5KE pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LM170E01-A5KE eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LM170E01-A5KE-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LM170E01-A5KE"
- LG.Philips LCD LM170E01-A5KE
- LM170E01-A5KE datablad
- LM170E01-A5KE-bild
- LM170E01-A5KE pris
- LM170E01-A5KE-distributör

