LM64C21P

| Panelmodell | LM64C21P |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | CSTN-LCD ,8.0 inch, 640×480 |
| Paneltyp | CSTN-LCD |
| LM64C21P-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 163.175×122.375 mm |
| Översikt | 216×152.4 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | Color |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Lamptyp | CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel Data (8-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LM64C21P.
SHARP LM64C21P är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LM64C21P pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LM64C21P eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LM64C21P-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LM64C21P är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LM64C21P pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LM64C21P eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LM64C21P-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LM64C21P"
- SHARP LM64C21P
- LM64C21P datablad
- LM64C21P-bild
- LM64C21P pris
- LM64C21P-distributör
