LP101WSA-TLB2

| Panelmodell | LP101WSA-TLB2 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP101WSA-TLB2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 222.72×125.28 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2.
LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2 eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2 eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP101WSA-TLB2"
- LG.Philips LCD LP101WSA-TLB2
- LP101WSA-TLB2 datablad
- LP101WSA-TLB2-bild
- LP101WSA-TLB2 pris
- LP101WSA-TLB2-distributör

