LP141XB-AH

| Panelmodell | LP141XB-AH |
|---|---|
| Panel varumärke | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP141XB-AH-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 285.696×214.272 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG.Philips LCD LP141XB-AH.
LG.Philips LCD LP141XB-AH är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LP141XB-AH pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LP141XB-AH eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LP141XB-AH-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP141XB-AH är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LP141XB-AH pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LP141XB-AH eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LP141XB-AH-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP141XB-AH"
- LG.Philips LCD LP141XB-AH
- LP141XB-AH datablad
- LP141XB-AH-bild
- LP141XB-AH pris
- LP141XB-AH-distributör

