Översikt
Specifikation
LQ104V1DG41

LQ104V1DG41 Grundläggande information
| Panelmodell | LQ104V1DG41 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ104V1DG41-pris | Begär pris och ledtid |
LQ104V1DG41 Mekaniska egenskaper
| Punktlösning | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixelkonfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel densitet | 76 PPI |
| Bildförhållande | 4:3 (H:V) |
| Formfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot pitch | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Landskap eller Porträtt | Landscape type |
LQ104V1DG41 Optiska funktioner
| Visningsläge | Transmissive |
|---|---|
| Solljus läsbar | N |
