Översikt
Specifikation
LQ125M1JW33

LQ125M1JW33 Grundläggande information
| Panelmodell | LQ125M1JW33 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ125M1JW33-pris | Begär pris och ledtid |
| Alias | - |
| Lagringstemperatur. | - |
| Drifttemp. | - |
| Vibration | - |
LQ125M1JW33 Mekaniska egenskaper
| Alias | - |
|---|---|
| Lagringstemperatur. | - |
| Drifttemp. | - |
| Vibration | - |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot pitch (mm) | - |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | - |
| Form Style | Flat Rectangle |
| Formstil | - |
| Bildförhållande | - |
| Orientering | Landscape type |
LQ125M1JW33 Optiska funktioner
| Alias | - |
|---|---|
| Lagringstemperatur. | - |
| Drifttemp. | - |
| Vibration | - |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot pitch (mm) | - |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | - |
| Form Style | Flat Rectangle |
| Formstil | - |
| Bildförhållande | - |
| Orientering | Landscape type |
| Luminans (cd / m ^) | - |
| Kontrastförhållande | - |
| Visningsvinkel | - |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons (ms) | - |
| Vit koordinat | - |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
LQ125M1JW33 Elektronik Feature
| Alias | - |
|---|---|
| Lagringstemperatur. | - |
| Drifttemp. | - |
| Vibration | - |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot pitch (mm) | - |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | - |
| Form Style | Flat Rectangle |
| Formstil | - |
| Bildförhållande | - |
| Orientering | Landscape type |
| Luminans (cd / m ^) | - |
| Kontrastförhållande | - |
| Visningsvinkel | - |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons (ms) | - |
| Vit koordinat | - |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Omvänd scanning | No |
LQ125M1JW33 Signalgränssnitt
| Alias | - |
|---|---|
| Lagringstemperatur. | - |
| Drifttemp. | - |
| Vibration | - |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot pitch (mm) | - |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | - |
| Form Style | Flat Rectangle |
| Formstil | - |
| Bildförhållande | - |
| Orientering | Landscape type |
| Luminans (cd / m ^) | - |
| Kontrastförhållande | - |
| Visningsvinkel | - |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons (ms) | - |
| Vit koordinat | - |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Omvänd scanning | No |
| Signaltyp | eDP |
| Logisk spänning | - |
LQ125M1JW33 Backlight System
| Alias | - |
|---|---|
| Lagringstemperatur. | - |
| Drifttemp. | - |
| Vibration | - |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot pitch (mm) | - |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | - |
| Form Style | Flat Rectangle |
| Formstil | - |
| Bildförhållande | - |
| Orientering | Landscape type |
| Luminans (cd / m ^) | - |
| Kontrastförhållande | - |
| Visningsvinkel | - |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons (ms) | - |
| Vit koordinat | - |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Omvänd scanning | No |
| Signaltyp | eDP |
| Logisk spänning | - |
| Kvantitet | - |
| Placera | - |
| Ersättning | - |
| Form | - |
| Livstid | - |
| Bakgrundsljusdrivrutin | With LED Driver |
