Översikt
Specifikation
LQ12DX43

LQ12DX43 Grundläggande information
| Panelmodell | LQ12DX43 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ12DX43-pris | Begär pris och ledtid |
LQ12DX43 Mekaniska egenskaper
| Punktlösning | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixelkonfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel densitet | 105 PPI |
| Bildförhållande | 4:3 (H:V) |
| Formfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot pitch | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Aktivt område | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Landskap eller Porträtt | Landscape type |
LQ12DX43 Optiska funktioner
| Solljus läsbar | N |
|---|
LQ12DX43 Elektronik Feature
| Vertikal frekvens | 60Hz |
|---|
