Översikt
Specifikation
LQ9D024

LQ9D024 Grundläggande information
| Panelmodell | LQ9D024 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ9D024-pris | Begär pris och ledtid |
LQ9D024 Mekaniska egenskaper
| Punktlösning | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixelkonfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel densitet | 94 PPI |
| Bildförhållande | 4:3 (H:V) |
| Formfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot pitch | 0.089×0.270 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.267×0.270 mm (H×V) |
| Aktivt område | 170.88×129.6 mm (H×V) |
| Landskap eller Porträtt | Landscape type |
LQ9D024 Optiska funktioner
| Solljus läsbar | N |
|---|
LQ9D024 Elektronik Feature
| Vertikal frekvens | 60Hz |
|---|
