LR430KC9601
| Panelmodell | LR430KC9601 |
|---|---|
| Panel varumärke | ChiHsin |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LR430KC9601-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 95.04×53.856 mm |
| Översikt | 105.5×67.2 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M |
| Respons tid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 10S1P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Inspänning | 3.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av ChiHsin LR430KC9601.
ChiHsin LR430KC9601 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För ChiHsin LR430KC9601 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för ChiHsin LR430KC9601 eller andra ChiHsin LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från ChiHsin LR430KC9601-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
ChiHsin LR430KC9601 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För ChiHsin LR430KC9601 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för ChiHsin LR430KC9601 eller andra ChiHsin LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från ChiHsin LR430KC9601-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LR430KC9601"
- ChiHsin LR430KC9601
- LR430KC9601 datablad
- LR430KC9601-bild
- LR430KC9601 pris
- LR430KC9601-distributör

