LTA320AB02-W03

| Panelmodell | LTA320AB02-W03 |
|---|---|
| Panel varumärke | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LTA320AB02-W03-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 697.685×392.256 mm |
| Översikt | 760×450 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 14%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 3000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 8 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 41 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SAMSUNG LTA320AB02-W03.
SAMSUNG LTA320AB02-W03 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SAMSUNG LTA320AB02-W03 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SAMSUNG LTA320AB02-W03 eller andra SAMSUNG LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SAMSUNG LTA320AB02-W03-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA320AB02-W03 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SAMSUNG LTA320AB02-W03 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SAMSUNG LTA320AB02-W03 eller andra SAMSUNG LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SAMSUNG LTA320AB02-W03-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LTA320AB02-W03"
- SAMSUNG LTA320AB02-W03
- LTA320AB02-W03 datablad
- LTA320AB02-W03-bild
- LTA320AB02-W03 pris
- LTA320AB02-W03-distributör

