LTN156HL01-101

| Panelmodell | LTN156HL01-101 |
|---|---|
| Panel varumärke | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LTN156HL01-101-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktivt område | 344.16(H)×193.59(V) mm |
| Bezel Area | - |
| luminans | 300 cd/m² (Typ.) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Support Färg | 262K 72% (CIE1931) |
| Form Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Skiss Dim. | 359.5(H)×223.8(V) ×3.2(D) mm |
| Behandling | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Driftläge | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Ljuskälla | WLED [10S5P] , 15K hours , With LED Driver |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Strömförsörjning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SAMSUNG LTN156HL01-101.
SAMSUNG LTN156HL01-101 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SAMSUNG LTN156HL01-101 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SAMSUNG LTN156HL01-101 eller andra SAMSUNG LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SAMSUNG LTN156HL01-101-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN156HL01-101 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SAMSUNG LTN156HL01-101 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SAMSUNG LTN156HL01-101 eller andra SAMSUNG LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SAMSUNG LTN156HL01-101-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LTN156HL01-101"
- SAMSUNG LTN156HL01-101
- LTN156HL01-101 datablad
- LTN156HL01-101-bild
- LTN156HL01-101 pris
- LTN156HL01-101-distributör
