M190A1-P0A

| Panelmodell | M190A1-P0A |
|---|---|
| Panel varumärke | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1440×900 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| M190A1-P0A-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 408.24×255.15 mm |
| Översikt | 419.84×266.05 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A.
CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "M190A1-P0A"
- CHIMEI INNOLUX M190A1-P0A
- M190A1-P0A datablad
- M190A1-P0A-bild
- M190A1-P0A pris
- M190A1-P0A-distributör

