M215HGE-L21

| Panelmodell | M215HGE-L21 |
|---|---|
| Panel varumärke | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| M215HGE-L21-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 476.64×268.11 mm |
| Översikt | 495.6×292.2×11.5 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 11S4P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21.
CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21 eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21 eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "M215HGE-L21"
- CHIMEI INNOLUX M215HGE-L21
- M215HGE-L21 datablad
- M215HGE-L21-bild
- M215HGE-L21 pris
- M215HGE-L21-distributör
