M236H5-LA3

| Panelmodell | M236H5-LA3 |
|---|---|
| Panel varumärke | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| M236H5-LA3-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 521.28×293.22 mm |
| Översikt | 544.8×320.5×13.7 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 0.8/2.6 (Typ.))(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz (60Hz Input) |
| Lamptyp | 12S8P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3.
CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3 eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "M236H5-LA3"
- CHIMEI INNOLUX M236H5-LA3
- M236H5-LA3 datablad
- M236H5-LA3-bild
- M236H5-LA3 pris
- M236H5-LA3-distributör

