N141I3-L03

| Panelmodell | N141I3-L03 |
|---|---|
| Panel varumärke | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| N141I3-L03-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 303.36×189.6 mm |
| Översikt | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | Antiglare (Haze 42%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 350:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 44% |
| Respons tid | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CMO N141I3-L03.
CMO N141I3-L03 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CMO N141I3-L03 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CMO N141I3-L03 eller andra CMO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CMO N141I3-L03-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CMO N141I3-L03 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CMO N141I3-L03 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CMO N141I3-L03 eller andra CMO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CMO N141I3-L03-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "N141I3-L03"
- CMO N141I3-L03
- N141I3-L03 datablad
- N141I3-L03-bild
- N141I3-L03 pris
- N141I3-L03-distributör

