N150X1-L05

| Panelmodell | N150X1-L05 |
|---|---|
| Panel varumärke | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| N150X1-L05-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 304.1×228.1 mm |
| Översikt | 317.3×242×7 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrastförhållande | 250:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Respons tid | 6/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CMO N150X1-L05.
CMO N150X1-L05 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CMO N150X1-L05 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CMO N150X1-L05 eller andra CMO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CMO N150X1-L05-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CMO N150X1-L05 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CMO N150X1-L05 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CMO N150X1-L05 eller andra CMO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CMO N150X1-L05-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "N150X1-L05"
- CMO N150X1-L05
- N150X1-L05 datablad
- N150X1-L05-bild
- N150X1-L05 pris
- N150X1-L05-distributör

