N154C3-L01

| Panelmodell | N154C3-L01 |
|---|---|
| Panel varumärke | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1440×900 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| N154C3-L01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 331.56×207.225 mm |
| Översikt | 344×222×6.5 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CMO N154C3-L01.
CMO N154C3-L01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CMO N154C3-L01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CMO N154C3-L01 eller andra CMO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CMO N154C3-L01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CMO N154C3-L01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CMO N154C3-L01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CMO N154C3-L01 eller andra CMO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CMO N154C3-L01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "N154C3-L01"
- CMO N154C3-L01
- N154C3-L01 datablad
- N154C3-L01-bild
- N154C3-L01 pris
- N154C3-L01-distributör

