N156HHE-GA1

| Panelmodell | N156HHE-GA1 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| N156HHE-GA1-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Aktivt område (mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| luminans | 300 (Typ.)(cd/m²) |
| Visningsvinkel | 85/85/60/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Bra utsikt på | - |
| Färgdjup | 16.7M 94% (CIE1931) |
| Skissform | - |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Kontur (mm) | 359.5 × 206.5 × 3.2 (H×V×D) |
| Behandling | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Svar | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| bakgrundsbelysning | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX N156HHE-GA1.
INNOLUX N156HHE-GA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX N156HHE-GA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX N156HHE-GA1 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX N156HHE-GA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX N156HHE-GA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX N156HHE-GA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX N156HHE-GA1 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX N156HHE-GA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "N156HHE-GA1"
- INNOLUX N156HHE-GA1
- N156HHE-GA1 datablad
- N156HHE-GA1-bild
- N156HHE-GA1 pris
- N156HHE-GA1-distributör
