NL192108AC13-02D

| Panelmodell | NL192108AC13-02D |
|---|---|
| Panel varumärke | NLT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| NL192108AC13-02D-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 256.32×144.18 mm |
| Översikt | 276.5×165.6 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Respons tid | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av NLT NL192108AC13-02D.
NLT NL192108AC13-02D är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För NLT NL192108AC13-02D pdf datablad eller detaljerade specifikationer för NLT NL192108AC13-02D eller andra NLT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från NLT NL192108AC13-02D-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
NLT NL192108AC13-02D är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För NLT NL192108AC13-02D pdf datablad eller detaljerade specifikationer för NLT NL192108AC13-02D eller andra NLT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från NLT NL192108AC13-02D-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "NL192108AC13-02D"
- NLT NL192108AC13-02D
- NL192108AC13-02D datablad
- NL192108AC13-02D-bild
- NL192108AC13-02D pris
- NL192108AC13-02D-distributör

