PA050XU6
| Panelmodell | PA050XU6 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PA050XU6-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 102.72×74.53 mm |
| Översikt | 119.3×91.4×7.8 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | Full color |
| Respons tid | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 3S5P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Inspänning | 3.3/3.3/5.0/17.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PA050XU6.
PVI PA050XU6 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PA050XU6 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PA050XU6 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PA050XU6-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PA050XU6 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PA050XU6 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PA050XU6 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PA050XU6-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PA050XU6"
- PVI PA050XU6
- PA050XU6 datablad
- PA050XU6-bild
- PA050XU6 pris
- PA050XU6-distributör

