PD035QU1
| Panelmodell | PD035QU1 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD035QU1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Översikt | 76.9×63.9×4.56 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 20%) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 6S1P WLED |
| Signalgränssnitt | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Inspänning | 3.3/15/-10V (Typ.)(VCC/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD035QU1.
PVI PD035QU1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD035QU1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD035QU1 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD035QU1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD035QU1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD035QU1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD035QU1 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD035QU1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD035QU1"
- PVI PD035QU1
- PD035QU1 datablad
- PD035QU1-bild
- PD035QU1 pris
- PD035QU1-distributör

