PD057VU2
| Panelmodell | PD057VU2 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD057VU2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Översikt | 143.4×104×13 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Digital RGB (8/24-bit), CCIR601/656 , 60 pins |
| Inspänning | 3.3/3.3/5.0/15/-10V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGH/VEE) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD057VU2.
PVI PD057VU2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD057VU2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD057VU2 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD057VU2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD057VU2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD057VU2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD057VU2 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD057VU2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD057VU2"
- PVI PD057VU2
- PD057VU2 datablad
- PD057VU2-bild
- PD057VU2 pris
- PD057VU2-distributör

