Q070LRE-LB1

| Panelmodell | Q070LRE-LB1 |
|---|---|
| Panel varumärke | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| Q070LRE-LB1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 153.6×90 mm |
| Översikt | 164.1×102.6×3.25 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 4S5P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1.
CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1 eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1 eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "Q070LRE-LB1"
- CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LB1
- Q070LRE-LB1 datablad
- Q070LRE-LB1-bild
- Q070LRE-LB1 pris
- Q070LRE-LB1-distributör
