RGS11096064YW000

| Panelmodell | RGS11096064YW000 |
|---|---|
| Panel varumärke | RiTdisplay |
| descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 96×64 |
| Paneltyp | PM-OLED |
| RGS11096064YW000-pris | Begär pris och ledtid |
| Aktivt område | 23.49×15.65 mm |
| Översikt | 29×21×1.71 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 2000 : 1 (Min.) |
| Visa färger | Mono(Yellow) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 105Hz |
| Förare IC | TAB Built-in SSD1325 |
| Signalgränssnitt | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 31 pins |
| Inspänning | 12/2.7V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av RiTdisplay RGS11096064YW000.
RiTdisplay RGS11096064YW000 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För RiTdisplay RGS11096064YW000 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för RiTdisplay RGS11096064YW000 eller andra RiTdisplay LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från RiTdisplay RGS11096064YW000-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGS11096064YW000 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För RiTdisplay RGS11096064YW000 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för RiTdisplay RGS11096064YW000 eller andra RiTdisplay LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från RiTdisplay RGS11096064YW000-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "RGS11096064YW000"
- RiTdisplay RGS11096064YW000
- RGS11096064YW000 datablad
- RGS11096064YW000-bild
- RGS11096064YW000 pris
- RGS11096064YW000-distributör
