T-51383L070J-FW-P-AB
| Panelmodell | T-51383L070J-FW-P-AB |
|---|---|
| Panel varumärke | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| T-51383L070J-FW-P-AB-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 154.08×87.05 mm |
| Översikt | 167.1×102 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating |
| Kontrastförhållande | 150:1 (Typ.) |
| Visa färger | Full color |
| Respons tid | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB.
OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "T-51383L070J-FW-P-AB"
- OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB
- T-51383L070J-FW-P-AB datablad
- T-51383L070J-FW-P-AB-bild
- T-51383L070J-FW-P-AB pris
- T-51383L070J-FW-P-AB-distributör

