T-51639D084U-FW-A-AA
| Panelmodell | T-51639D084U-FW-A-AA |
|---|---|
| Panel varumärke | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| T-51639D084U-FW-A-AA-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 171.264×128.448 mm |
| Översikt | 205×152.4 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 350:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 60/60/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA.
OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "T-51639D084U-FW-A-AA"
- OPTREX T-51639D084U-FW-A-AA
- T-51639D084U-FW-A-AA datablad
- T-51639D084U-FW-A-AA-bild
- T-51639D084U-FW-A-AA pris
- T-51639D084U-FW-A-AA-distributör

