TCG084VGLAAANN-AN50

| Panelmodell | TCG084VGLAAANN-AN50 |
|---|---|
| Panel varumärke | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAANN-AN50-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White |
| Aktivt område | 170.88×128.16 mm |
| Översikt | 199.5×147.4 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 850 : 1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 3 strings WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TCG084VGLAAANN-AN50"
- Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50
- TCG084VGLAAANN-AN50 datablad
- TCG084VGLAAANN-AN50-bild
- TCG084VGLAAANN-AN50 pris
- TCG084VGLAAANN-AN50-distributör

