TCG104VG2AA-A00

| Panelmodell | TCG104VG2AA-A00 |
|---|---|
| Panel varumärke | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TCG104VG2AA-A00-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 243×185.1×11 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 750:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Optional |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Kyocera TCG104VG2AA-A00.
Kyocera TCG104VG2AA-A00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG104VG2AA-A00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG104VG2AA-A00 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG104VG2AA-A00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104VG2AA-A00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG104VG2AA-A00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG104VG2AA-A00 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG104VG2AA-A00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TCG104VG2AA-A00"
- Kyocera TCG104VG2AA-A00
- TCG104VG2AA-A00 datablad
- TCG104VG2AA-A00-bild
- TCG104VG2AA-A00 pris
- TCG104VG2AA-A00-distributör

