TD015THEB2

| Panelmodell | TD015THEB2 |
|---|---|
| Panel varumärke | TPO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,1.5 inch, 480×240 |
| Paneltyp | LTPS TFT-LCD |
| TD015THEB2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 29.79×22.32 mm |
| Översikt | 37.1×32.7 mm |
| Yta | Hard coating (2H) |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Inspänning | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TPO TD015THEB2.
TPO TD015THEB2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TPO TD015THEB2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TPO TD015THEB2 eller andra TPO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TPO TD015THEB2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TPO TD015THEB2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TPO TD015THEB2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TPO TD015THEB2 eller andra TPO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TPO TD015THEB2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TD015THEB2"
- TPO TD015THEB2
- TD015THEB2 datablad
- TD015THEB2-bild
- TD015THEB2 pris
- TD015THEB2-distributör
