TFT800600-5-E
| Panelmodell | TFT800600-5-E |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT800600-5-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 246.3×179.5 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 48% |
| Respons tid | 31.6 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 77/75/67/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT800600-5-E.
TRULY TFT800600-5-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT800600-5-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT800600-5-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT800600-5-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT800600-5-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT800600-5-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT800600-5-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT800600-5-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT800600-5-E"
- TRULY TFT800600-5-E
- TFT800600-5-E datablad
- TFT800600-5-E-bild
- TFT800600-5-E pris
- TFT800600-5-E-distributör

