TM035WBHG05

| Panelmodell | TM035WBHG05 |
|---|---|
| Panel varumärke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TM035WBHG05-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 53.28×71.04 mm |
| Översikt | 64×85×4.63 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 60/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 6S1P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Inspänning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TIANMA TM035WBHG05.
TIANMA TM035WBHG05 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM035WBHG05 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM035WBHG05 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM035WBHG05-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM035WBHG05 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM035WBHG05 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM035WBHG05 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM035WBHG05-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TM035WBHG05"
- TIANMA TM035WBHG05
- TM035WBHG05 datablad
- TM035WBHG05-bild
- TM035WBHG05 pris
- TM035WBHG05-distributör

