TM080XDH02
| Panelmodell | TM080XDH02 |
|---|---|
| Panel varumärke | AVIC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1280×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TM080XDH02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 173.76×104.256 mm |
| Översikt | 185.4×117×3.99 mm |
| Yta | Clear |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 3S8P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Mini LVDS , 40 pins |
| Inspänning | 3.3/12.5/22.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AVIC TM080XDH02.
AVIC TM080XDH02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AVIC TM080XDH02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AVIC TM080XDH02 eller andra AVIC LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AVIC TM080XDH02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AVIC TM080XDH02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AVIC TM080XDH02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AVIC TM080XDH02 eller andra AVIC LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AVIC TM080XDH02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TM080XDH02"
- AVIC TM080XDH02
- TM080XDH02 datablad
- TM080XDH02-bild
- TM080XDH02 pris
- TM080XDH02-distributör

