TV101WXM-NP1

| Panelmodell | TV101WXM-NP1 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NP1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 216.96×135.6 mm |
| Översikt | 228.3×149.05×4.4 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 49% |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE TV101WXM-NP1.
BOE TV101WXM-NP1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE TV101WXM-NP1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE TV101WXM-NP1 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE TV101WXM-NP1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NP1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE TV101WXM-NP1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE TV101WXM-NP1 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE TV101WXM-NP1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TV101WXM-NP1"
- BOE TV101WXM-NP1
- TV101WXM-NP1 datablad
- TV101WXM-NP1-bild
- TV101WXM-NP1 pris
- TV101WXM-NP1-distributör
