TXW600004B0
| Panelmodell | TXW600004B0 |
|---|---|
| Panel varumärke | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6 inch, 540×960 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TXW600004B0-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nyckelord Desc. | 6 inch 540*960 TFT LCD display, 450nits, 31 pins, MIPI |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | IPS LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 540×960 |
| Bildförhållande | 9:16 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 74.52 (W) × 132.48 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 77.46 (W) × 141.05 (H) mm |
| Max. Djup | 1.7 mm |
| LC-familjen | IPS Family |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 450 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | Symmetry |
| Färgbelopp | 16.7M |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | MIPI |
| Gränssnittspinnar | 31 Pins |
| Pekskärmen | Touch Optional |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av White Brand TXW600004B0.
White Brand TXW600004B0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TXW600004B0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TXW600004B0 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TXW600004B0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW600004B0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TXW600004B0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TXW600004B0 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TXW600004B0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TXW600004B0"
- White Brand TXW600004B0
- TXW600004B0 datablad
- TXW600004B0-bild
- TXW600004B0 pris
- TXW600004B0-distributör
