UG-2836TLBAG01
| Panelmodell | UG-2836TLBAG01 |
|---|---|
| Panel varumärke | Univision |
| descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 128×36 |
| Paneltyp | PM-OLED |
| UG-2836TLBAG01-pris | Begär pris och ledtid |
| Aktivt område | 26.86×7.54 mm |
| Översikt | 31.4×16.2×1.4 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 2000 : 1 (Min.) |
| Visa färger | Mono(Blue) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Förare IC | COG Built-in SSD1305 |
| Signalgränssnitt | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI, I²C , 25 pins |
| Inspänning | 2.8/7.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Univision UG-2836TLBAG01.
Univision UG-2836TLBAG01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Univision UG-2836TLBAG01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Univision UG-2836TLBAG01 eller andra Univision LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Univision UG-2836TLBAG01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2836TLBAG01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Univision UG-2836TLBAG01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Univision UG-2836TLBAG01 eller andra Univision LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Univision UG-2836TLBAG01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "UG-2836TLBAG01"
- Univision UG-2836TLBAG01
- UG-2836TLBAG01 datablad
- UG-2836TLBAG01-bild
- UG-2836TLBAG01 pris
- UG-2836TLBAG01-distributör

