V500HK1-PS6

| Panelmodell | V500HK1-PS6 |
|---|---|
| Panel varumärke | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| V500HK1-PS6-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1095.84×616.41 mm |
| Översikt | 1122.32×668.06 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 1%) |
| Kontrastförhållande | 5000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz (60Hz Input) |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 61 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6.
CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6 eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6 eller andra CHIMEI INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "V500HK1-PS6"
- CHIMEI INNOLUX V500HK1-PS6
- V500HK1-PS6 datablad
- V500HK1-PS6-bild
- V500HK1-PS6 pris
- V500HK1-PS6-distributör
